شناسهٔ خبر: 113546 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد؛

فعالیت ۲۶ اکیپ در محور بزرگراه کربلا

جلسه معارفه معاون فنی و راه های روستایی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در راستای خدمات رسانی این اداره کل طی ایام اربعین ۲۶ اکیپ شامل ۱۹ اکیپ نگهداری، روکش آسفالت و ۱۷ اکیپ ایمنی و حریم راه‌ها در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه فعالیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه) فریبرز کرمی اظهار داشت: به منظور بازگشایی مرز خسروی در ایام اربعین، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقداماتی را در راستای عملیات آسفالت و نیز ایمن سازی محورهای مواصلاتی در دستور کار قرار دارد.

وی از فعالیت ۱۹ اکیپ نگهداری و روکش آسفالت و ۱۷ اکیپ ایمنی و حریم راه‌ها به منظور ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه بمنظور تردد ایمن ایام اربعین حسینی (ع) خبر داد.

کرمی درباره اجرای عملیات آسفالت در سطح راه های استان کرمانشاه، تصریح کرد: تاکنون ۶.۵ کیلومتر لکه گیری آسفالت، ۴۰ هزار متر درزگیری پلیمری و ۷.۵ کیلومتر شانه سازی آسفالتی در کمربندی کنگاور انجام شده است.

وی همچنین از انجام لکه گیری آسفالت به طول دو کیلومتر در کمربندی کنگاور به کرمانشاه و ۲.۹ کیلومتر در محور پلیس راه به سرپل ذهاب خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: علاوه بر انجام لکه گیری آسفالت به طول شش کیلومتر در محور حمیل به ایلام، سه کیلومتر عملیات لکه گیری آسفالت نیز در محور شاهبداغ به حمیل اجرا شده است.

کرمی از انجام درزگیری پلیمری به طول ۳۰ هزار متر و انجام روکش آسفالت به طول ۳.۵ کیلومتر در محور کرمانشاه به بیستون خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه همچنین به انجام عملیات لکه گیری آسفالت به طول ۲.۳ کیلومتر در محور صحنه به بیستون خبر داد.

کرمی درزگیری پلیمری محور خسروی به قصرشیرین به طول شش هزار متر، لکه گیری آسفالت به طول چهار کیلومتر و روکش آسفالت شانه سازی به طول ۴.۲ کیلومتر، روکش آسفالت لایه رگلاژی به طول ۱.۶ کیلومتر و اجرای روکش آسفالت لایه نهایی به طول ۴.۸ کیلومتر در این محور را از دیگر اقدامات انجام شده، دانست.

وی با بیان اینکه ۵.۶ کیلومتر روکش آسفالت لایه نهایی در محور بیستون به کرمانشاه اجرا شده، افزود: همچنین میزان درزگیری پلیمری در محور بیستون به صحنه به ۲۵ هزار متر می رسد.

کرمی از انجام یک کیلومتر روکش آسفالت لایه نهایی در محور پاطاق به سرپل ذهاب و ۱.۵ کیلومتر در محور کنارگذر اسلام آبادغرب خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: پنج کیلومتر لکه گیری آسفالت و ۹.۷ کیلومتر روکش آسفالت لایه نهایی در محور حمیل به اسلام آباد غرب انجام شده و همچنین از انجام یک کیلومتر روکش آسفالت رگلاژی در محور تقاطع غیر هم‌سطح سه راهی گیلانغرب خبر داد.

اجرای ۳۳ کیلومتر عملیات لکه گیری آسفالت در محورهای مواصلاتی منتهی به پایانه مرزی خسروی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: مجموعا تاکنون ۳۲.۹ کیلومتر لکه گیری آسفالت، ۱۰۱ هزار متر درزگیری پلیمری، ۱۱.۷ روکش آسفالت شانه سازی، ۲۶.۱ کیلومتر روکش آسفالت نهایی و ۲.۶ کیلومتر روکش آسفالت رگلاژی در محورهای مواصلاتی منتهی به مرز خسروی انجام شده است.

کرمی تصریح کرد: همچنین عملیات نگهداری و ترفیع و نوکوبی گارد ریلها به طول ۱۸ کیلومتر، نصب ۹ کیلومتر نیوجرسی، نصب ۲۴ هزار عدد گل گارد بر روی گارد ریل و تودلی نیوجرسی ها، ایمن سازی ۱۱۸ مورد سر گارد ریل و نیوجرسی، اجرای ۶۷۰ کیلومتر خط کشی سرد راه ها، نصب یک هزار و ۶۲۲ عدد تابلو اخطاری، انتظامی و علائم، ایمن سازی و آشکار سازی ۵۷ مورد تقاطع توسط اداره ایمنی این اداره کل انجام شده است.

وی همچنین از نگهداری ۱۴۸ کیلومتر روشنایی راه، تعمیر ۱۵۲ عدد چراغ چشمک زن، احداث ۱۹ کیلومتر کابل خود نگهدار، مونتاژ و نصب ۶۸۵ متر مربع تابلوی اطلاعاتی، ساماندهی شش پلیس راه و پاکسازی ۱۹۸ کیلومتر رفیوژ میانی راه در محورهای مواصلاتی منتهی به مرز خسروی خبر داد.

انتهای پیام/