شناسهٔ خبر: 116850 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

حمل ونقل هوایی در هفته ای که گذشت؛

فروش بلیت ۲ میلیون تومانی پرواز اربعین از سوی ایران‌ایر /فروش بیش از ۲۶هزار بلیت به صورت قطعی

ایران ایر فروش بلیت ۲ میلیون تومانی پرواز اربعین از سوی ایران‌ایر و فروش بیش از ۲۶هزار بلیت به صورت قطعی و همچنین احداث ترمینال ۴۱۰ هزار متر مربعی در فرودگاه امام خمینی(ره) با سرمایه‌ای در حدود ۲.۵ میلیارد یورو در دستور کار از مهمترین اخبار حوزه حمل‌ونقل هوایی در هفته گذشته بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اهم اخبار حوزه حمل و نقل هوایی در هفته‌ای که گذشت به شرح زیر است:

اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به توسعه فرودگاه‌های استان هرمزگان در سال جاری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به توسعه زیرساخت های فرودگاه های استان هرمزگان در سال جاری خبر داد و گفت: با بهره برداری از سامانه جدید ILS در فرودگاه بندرعباس دید مناسب برای نشست و برخاست در شرایط جوی نامناسب فراهم می شود.

اعزام و پذیرش بیش از ۳۰ هزار زائر اربعین حسینی از ۱۶ فرودگاه کشور

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از اعزام و پذیرش ۳۰ هزار و ۹۹۲ زائر اربعین حسینی از ۱۶ فرودگاه تحت مالکیت این شرکت از ۱۵ تا ۲۲ شهریور ماه خبر داد.

فروش بلیت ۲ میلیون تومانی پرواز اربعین از سوی ایران‌ایر

سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران‌ایر از فروش بلیت رفت به نجف اشرف به مبلغ ۲ میلیون تومان از تاریخ ۲۶ شهریور ماه خبرداد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان منصوب شد

با حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، جمشید دلفاردی به عنوان مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان منصوب شد.

بلیت‌های کنسلی اربعین از ساعت ۲۰ روی سامانه فروخته می‌شود/ فروش بیش از ۲۶هزار بلیت به صورت قطعی/برقراری مسیر پروازی تهران _مونیخ برای اولین بار

سرپرست شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی از فروش قطعی ۲۶هزار و ۱۹۴صندلی خبرداد و گفت: پروازهای اربعین هیچ تاثیری در پروازهای داخلی و خارجی نداشت.

پروازهای فوق العاده گرگان - نجف به ۱۳ پرواز افزایش یافت

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: در آستانه اربعین حسینی،۱۳ پرواز فوق العاده گرگان - نجف (رفت و برگشت) برای اعزام زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

امکان تبدیل ارز الکترونیکی در فرودگاه لارستان

مدیرکل فرودگاه لارستان از راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور توریست کارت (تبدیل ارز الکترونیکی) برای مسافران و گردشگران در ترمینال مسافری این فرودگاه خبر داد.

برقراری ۵۷۱ پرواز برای اعزام و بازگشت بیش از ۸۱ هزار زائر حسینی به عتبات/ صدور ۸۶۶مجوز پرواز برای جابجایی زوار

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از صدور مجوز برای ۸۶۶ پرواز برای جابجایی زوار عتبات عالیات خبر داد.

احداث ترمینال ۴۱۰ هزار متر مربعی با سرمایه‌ای در حدود ۲.۵ میلیارد یورو در دستور کار/اعزام ۶۰ هزار نفر زائر با ۴۸۵ پرواز به عتبات

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اعلام اعزام ۶۰ هزار نفر زائر با ۴۸۵ پرواز به عتبات از احداث ترمینال ۴۱۰ هزار متر مربعی با سرمایه‌ای در حدود ۲.۵ میلیارد یورو در آینده ای نزدیک خبر داد.

اطلاعیه فراخوان پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

فراخوان پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در نهمین آزمون فراگیر مشترک دستگاه‌های اجرایی در رشته‌های مراقبت پرواز، ایمنی زمینی هواپیما، الکترونیک هواپیمایی، ارتباطات هواپیمایی و عملیات فرودگاهی اعلام شد.

اعلام آمادگی فرودگاه امام برای برقراری ۱۱۰ فروند پرواز در روز به عراق/ ایجاد ۲۵ موکب برای رفاه حال مسافران در ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اعلام آمادگی برقرای ۱۱۰ پرواز در روز به عتبات گفت: با هدف تکریم زائران اربعین حسینی ۲۵ موکب در ترمینال سلام ایجاد شده است.