شناسهٔ خبر: 117040 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اعلام کرد:

روند کاهشی بازگشت زوار از مرز خسروی/ ورود ۲۰ هزار زائر در روز گذشته

فریبرزکرمی - مدیرکل راهداری کرمانشاه به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه آخرین گروه‌ها از زوار نیز در حال برگشت به کشور از مرز خسروی هستند و روز گذشته(۲۷ شهریور) شاهد ورود بیش از ۲۰ هزار زائر از این مرز بودیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه) فریبرز کرمی با اشاره به روند کاهشی ورود زوار از مرز خسروی نسبت به روزهای گذشته، گفت: روز گذشته(یکشنبه) حدود ۲۰ هزار و ۳۰۰ زائر از این مرز وارد کرمانشاه شدند.

وی ادامه داد: روند خروج زوار از مرز خسروی نیز بسیار کم شده، بگونه‌ای که روز گذشته تنها ۱۷۲ نفر از این مرز عازم عتبات عالیات شدند.

وی مجموع افرادی که از زمان بازگشایی مرز خسروی(۲۳ مرداد) تاکنون از این مرز خارج شده اند را بیش از ۲۷۰ هزار نفر و آمار افرادی که تاکنون از مرز خسروی وارد کشور شده اند را نیز بیش از ۱۷۱ هزار نفر اعلام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه اکنون در مسیر رفت دیگر تردد چندانی نداریم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر همه ناوگان برای برگرداندن زوار متمرکز هستند و تا ورود آخرین گروه‌ها همچنان در آماده باش هستیم.

کرمی همچنین از ثبت بیش از ۷۰۸ هزار تردد خودرو در محورهای استان در روز گذشته خبر داد و یادآور شد: ۶۴ هزار تردد ورودی و ۶۵ هزار تردد خروجی به استان نیز در روز گذشته ثبت شده است.

انتهای پیام/