شناسهٔ خبر: 117256 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد؛

کاهش تردد زوار از مرز خسروی/ خروجی‌ روزانه از مرز به کمتر از ۱۰۰ نفر رسید

فریبرزکرمی - مدیرکل راهداری کرمانشاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، از کاهش تردد در هر دو سوی مرز خسروی خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ هزار و ۳۵۹ نفر زائر اربعین از طریق پایانه مرزی خسروی به کشور بازگشتند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه) فریبرز کرمی آمار تردد زوار عتبات عالیات از پایانه مرزی خسروی طی روز گذشته (سه‌شنبه، ۲۹ شهریورماه) را بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ نفر اعلام کرد و از کاهش تردد در هر دو سوی مرز خسروی خبر داد.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ هزار و ۳۵۹ نفر زائر اربعین از طریق مرز خسروی به کشور بازگشتند، ادامه داد: همچنان شاهد بازگشت زائران به صورت شبانه‌روزی از مرز خسروی هستیم، البته تعداد زوار برگشتی نسبت به روزهای گذشته کاهش پیدا کرده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه یادآور شد: تردد از سمت ایران هم به سمت عراق ادامه دارد بطوریکه روز گذشته ۹۶ نفر از این مرز راهی کشور عراق شدند.

وی در توضیح وضعیت تردد وسایل نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه، افزود: مجموع ترددهای خودرویی در محدوده استان کرمانشاه به ۵۷۷ هزار و ۹۲۱ خودرو رسیده است.

انتهای پیام/