شناسهٔ خبر: 118846 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در بین ادارات راه و شهرسازی استان‌های کشور؛

روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

حسن کحال زاده- اصفهان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان از کسب رتبه برتر روابط عمومی این اداره‌کل در تابستان ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ درنشست هم اندیشی رؤسای ادارات ارتباطات و اطلاع رسانی ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها که با حضور وحید قربانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان های اصفهان، تهران، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی به عنوان روابط عمومی برتر به ترتیب اعلام شده، در حوزه تولید محتوای خبری در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۱ تجلیل به عمل آمد.   

حسن کحال زاده رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در این رابطه اظهار داشت: به لطف خدا این اداره توانست با اطلاع رسانی دقیق و بی وقفه و انعکاس مستمر موفقیت‌ها، دستاوردها و فعالیت های اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان به سمع و نظر مردم عزیز، دولت، نهادها و سازمان‌ها، حائز رتبه نخست کشوری در بین سایر ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها شود.   

وی اذعان داشت: این موفقیت ارزشمند که برای دو سال متوالی در کارنامه اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان به یادگار می‌ماند بدون شک ماه حصل مدیریت کارآمد، فعالیت گروهی و مشارکت تمامی اعضا خانواده راه و شهرسازی استان اصفهان بخصوص هدایت و پشتیبانی ویژه علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاونین و تمامی همکاران در بخش‌های مختلف این اداره‌کل و ادارات تابعه بوده است.   

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان ابراز امیدواری کرد که با حمایت همه جانبه این عزیزان در استمرار این حرکت، شاهد موفقیت‌های پیاپی و چشمگیری در دستیابی به هدف والای این اداره باشیم.