شناسهٔ خبر: 120743 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد؛

تلاش برای استفاده از ظرفیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در جهت توسعه استان اصفهان

تلاش برای استفاده از ظرفیت های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در جهت توسعه استان اصفهان در جلسه ای که به منظور بهره مندی از ظرفیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای توسعه استان اصفهان برگزار شد پنج پروژه حوزه راهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان پیشنهاد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ جلسه هم اندیشی و هماهنگی در راستای تسریع اجرای پروژه های عمرانی استان اصفهان به ریاست بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، نماینده مجری طرح‌های زیربنایی استان اصفهان، کارشناسان دفتر فنی استانداری و مدیران اجرایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برگزار شد.  

در این جلسه که به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان تشکیل شد، پیرامون بهره‌مندی از ظرفیت و پتانسیل این قرارگاه، در راستای توسعه و پیشرفت استان و تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی حائز اهمیت، گفتگو شد.  

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: همکاری در راستای سرعت بخشی به پروژه های عمرانی اولویت دار استان اصفهان که عمدتاً از خواسته‌های برحق مردمی بوده می تواند موجبات کسب رضایت آنان را فراهم آورد.  

وی با بیان اینکه در حال حاضر  یکی از پروژه های مهم این اداره کل (تونل خوانسار) توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در حال اجرا است اظهار داشت: به واسطه عملکرد بسیار خوب این قرارگاه در اجرای پروژه‌های بزرگ در سطح کشور، تمایل به همکاری با این مجموعه توانمند در راستای اجرای پروژه‌های اولویت دار حوزه راه های استان اصفهان وجود دارد.  

شاهسوندی بیان داشت: پنج پروژه حائز اهمیت در حوزه راهسازی که از نیاز مبرم استان اصفهان محسوب می شود جهت همکاری با این قرارگاه پیشنهاد شد.  

وی افزود: این پروژه‌ها شامل راه‌های دسترسی به تونل خوانسار، کمربندی کاشان، کنارگذر خوانسار، احداث باند دوم نایین انارک خور طبس، باند دوم چادگان به اصفهان بوده است.  

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان ابراز امیدواری کرد تا بتوان از ظرفیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به بهترین نحو برای مردم و در راستای توسعه استان بهره برد.