شناسهٔ خبر: 123168 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد؛

برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان در خراسان شمالی 8 و 9 دی / ثبت نام 2356 نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان

آزمون ورود به حرفه مهندسان در خراسان شمالی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان همزمان در سراسر کشور در استان خراسان شمالی طی روزهای 8 و 9 دی ماه ۱۴۰۱ با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان شمالی)، قاسم قاسمی گفت : آزمون های ورود به حرفه مهندسان در رشته های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته های معماری(نظارت و اجرا)، عمران(نظارت، محاسبات و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات برقی (طراحی،نظارت و اجرا)، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک به طور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور در خراسان شمالی طی روزهای 8 و 9 دی ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می شود.
وی به محل برگزاری آزمون اشاره کرد و افزود: محل برگزاری آزمون در شهر بجنورد و در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد خواهد بود و درب محل برگزاری از ساعت ۷ در روزهای یاد شده بسته خواهد شد و فرآیند شروع آزمون نیز از ساعت ۷ صبح روزهای مذکورآغاز خواهد شد که متقاضیان می بایست یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حاضر شوند.
قاسمی اضافه کرد: این آزمون در روز پنجشنبه مورخ 8 دی در دو نوبت صبح و عصر و در روز جمعه مورخ 9 دی در نوبت صبح برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: در مجموع تعداد 2356 شرکت کننده در آزمون حضور دارند که از این تعداد 439 شرکت کننده خانم و 1917 شرکت کننده آقا خواهد بود .
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان به نحوه دریافت کارت ورود به آزمون اشاره و ادامه داد: شرکت کنندگان در مجموعه آزمون های ورود به حرفه مهندسان می توانند جهت دریافت کارت ورود به آزمون به آدرس های inbr.ir و sanjeshserv.ir مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند .
گفتنی است شرکت کنندگان حتماً جهت ورود به آزمون با ماسک وارد حوزه آزمون شوند و از آوردن تلفن همراه و ماشین حساب های دارای بلوتوث و سیم کارت اکیداً خودداری نمایند.