شناسهٔ خبر: 125376 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

انعقاد قرارداد ساخت ۲ هزار و ۵۸۰ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن درجنوب استان کرمان

محمدمهدی بلوردی عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در بازدید از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در جنوب استان کرمان، گفت: تا امروز برای ۲ هزار و ۵۸۰ واحد نهضت ملی مسکن قرارداد ساخت منعقد شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، محمدمهدی بلوردی عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در سفر یک روزه خود به جیرفت گفت: تاکنون برای ۲۵۸۰ واحد قرارداد ساخت منعقد شده که این واحدها در مرحله اجرا قرار دارند همچنین برنامه واگذاری زمین به استعداد ۷۰۰ واحد مسکونی در شرف تحویل به فرهنگیان، متقاضیان کمیته امداد امام خمینی (ره) و مددجویان بهزیستی قرار دارد.

وی افزود: براساس اعلام اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان بیش از ۳۲ هزار متقاضی درسامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد بیش از ۲۰ هزار نفر واجد شرایط شده‌اند و براساس اولین پالایش ۸ هزار و ۷۰۰ نفر افتتاح حساب داشته‌اند و ۳ هزار و ۱۲۰ نفر هم واریز وجه انجام داده‌اند.

بلوردی ابراز امیدواری کرد که با اصلاح قیمت قراردادهای نهضت ملی، برای باقیمانده یک هزار و ۴۰۰ واحد فراخوان شده، انتخاب سازنده انجام شود و این واحدها در فرایند ساخت قرار گیرند.