شناسهٔ خبر: 129804 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان:

تردد در تمامی محورها مازندران روان است

مازندران رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار داشت: پدیده غالب جوی در اکثر محورهای مواصلاتی استان آسمانی ابری بوده و بارش باران ادامه دارد اما تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان جریان دارد و ترافیک در این محورها روان گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از مازندران محسن هاشمی افزود: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه استان و گزارشات واصله از همکاران راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی استان بارش باران را داریم.

وی به رعایت نکات ایمنی به هنگام تردد از محورهای مواصلاتی به ویژه گردنه‌های استان تاکید و عنوان کرد: به هم وطنانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی استان را دارند توصیه می‌شوند حتماً تجهیزات ایمنی زمستانی به خصوص زنجیر چرخ همراه داشته و با احتیاط رانندگی کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان کرد: جهت عبور از راه‌های ارتباطی بین شهری و روستایی این شهرستان باز و تردد خودروها در جاده های با کمک زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی گفت: بارش برف تا پایان امروز ادامه خواهد داشت و مسافران و رانندگانی که قصد تردد از جاده های  کوهستانی را دارند لازم است که قبل از سفر، خودرو خود را به تجهیزات زمستانی و سوخت کافی مجهز کنند.