شناسهٔ خبر: 132627 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد؛

پیشرفت ۵۰ درصدی ۳۴۰۰ واحد مسکونی در دزفول/تحویل به متقاضیان تا سال آینده

ببینید | سفر وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت ۵۰ درصدی ۳ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در شهرستان دزفول خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش امروز پنجشنبه در جریان سفر به خوزستان و در آیین افتتاح سالن چند منظوره شهدای فتح المبین کوی مدرس دزفول، اولویت وزرات راه و شهرسازی در خوزستان را ساخت مسکن دانست و گفت: حدود ۳ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان دزفول در حال ساخت است که امیدواریم سال آینده به متقاضیان واگذار شود.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: همچنین تامین زمین برای ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در استان خوزستان نیز از دیگر برنامه های در دست اجراست که امیدواریم امسال انجام شود.

بذرپاش با بیان اینکه تا نیمه دوم امسال بخش زیادی از این واحدهای مسکونی در استان احداث و تکمیل می شود، گفت: البته تکمیل این واحدهای مسکونی با قیمت تمام شده الان کار دشواری است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: پیگیری و انجام اقدامات لازم برای حل مشکلات همچنان به عنوان اولویت در دستور کار است و البته وجود برخی کاستی ها نشانه کم کاری خادمین ملت نیست.

بذرپاش افزود: در همین ارتباط تلاش می کنیم با ساخت مجموعه‌های ورزشی در سطح مناطق و محلات مختلف، نشاط اجتماعی را در سطح کشور گسترده و نهادینه کنیم.