شناسهٔ خبر: 135329 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بازدید معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن از پروزهای شرق استان سمنان(شاهرود)

سفر یکروزه رضایی معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن و به همراه امیر عمیدی مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان( شاهرود)از پروژه های  شرق استان سمنان (شاهرود) معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن با سفر به شرق استان سمنان (شاهرود) به همراه مدیر کل راه و شهر سازی شرق استان سمنان(شاهرود) از پروژه‌های این استان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شرق استان سمنان(شاهرود) در سفریک روزه رضایی مدیرکل املاک و حقوقی و غفاری مدیرکل واگذاری سازمان ملی زمین و مسکن و هیات همراه به شرق استان سمنان (شاهرود) که با برنامه ریزی فشرده کاری،جلسات و بازدیدهای میدانی از پروژها همراه بود، ضمن بررسی میدانی درخصوص اراضی تامین شده و در دست الحاق نهضت ملی مسکن، مشکلات و موانع بررسی شد.

در این سفر ارایه طریق و دستورات لازم صادر شد.

همچنین به ابهامات و سوالات پیرامون مباحث مختلف واگذاری، املاک و حقوقی مسئولین و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان(شاهرود) و شهرستان های تابعه پاسخ ها و راهنمایی های لازم ارایه شد.

اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان (شاهرود)از این اقدام به جا و شایسته مسئولین محترم سازمان ملی زمین و مسکن که منشا خیرات و برکت بوده و در رفع مشکلات تاثیرگذار خواهد بود تشکر و قدردانی می کند.