شناسهٔ خبر: 135857 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

زمین‌های مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان زنجانی واگذار خواهد شد/تشکیل پرونده برای ۵۹۴ متقاضی واجد شرایط

اسماعیلی مدیر کل زنجان مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: برنامه ریزی لازم برای واگذاری زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان انجام شده است.

اصغر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (زنجان)، گفت: خوشبختانه به زودی زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان واگذار خواهد شد.

 وی ابراز کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد و  در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت وظایفی برای راه و شهرسازی تعریف شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه تاکنون یک هزار و ۳۲۴ نفر متقاضی دارای بیش از سه فرزند در استان زنجان برای دریافت زمین یا واحد مسکونی در قالب قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده اند،گفت: از این تعداد ۹۴۶ نفر در شهرستان زنجان ثبت نام کردند. 

اسماعیلی تعداد متقاضیان واجد شرایط در استان را یک هزار و ۲۸۶ نفر اعلام کرد و بیان داشت:از این تعداد ۹۱۹ نفر واجد شرایط در شهرستان زنجان هستند.  

وی تعداد متقاضیان رد درخواست شده را ۹ نفر اعلام کرد و بیان داشت: در شهرستان زنجان برای ۵۹۴ متقاضی پرونده تشکیل شده است. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تعداد متقاضیان تایید نهایی شده را ۴۵۹ نفر اعلام کرد و افزود: این تعداد متقاضی تایید شده متعلق به شهرستان زنجان است.  

اسماعیلی در پایان بیان داشت: در این قانون برای متقاضیان مسکن سه فرزند به بالا، فرم (ج) قرمز به استناد قانون و برای فرزند سوم به بالا نادیده گرفته می شود و می توانند از امتیاز خانه دار شدن دوباره استفاده کنند.