شناسهٔ خبر: 135898 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کلنگ ساخت واحدهای ویلایی طرح نهضت ملی مسکن ویژه طلاب و روحانیون در سیستان و بلوچستان به زمین زده شد

سیستان عملیات ساخت واحدهای ویلایی طلاب و روحانیون واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن استان سیستان و بلوچستان امروز با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور، مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان و جمعی از مسوولان محلی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان سیستان و بلوچستان، عطاء اله اکبری مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه در تامین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان هیچ مشکلی وجود ندارد، اظهار داشت: امکان برخورداری همه شهروندان واجد شرایط به ویژه کارکنان دستگاههای اجرایی از مزایای این طرح وجود دارد.

اکبری تاکید کرد: استان سیستان و بلوچستان عزم جدی برای تسریع در روند اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن و تحویل آن ها به مردم دارد و همه امکانات را باید بکارگیری کنیم تا این اقدام هر چه زودتر انجام شود.

وی با اشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن استان سیستان و بلوچستان توضیح داد: با پیگیری های مستمر و تشکیل نشست های شورای مسکن به ریاست استاندار در مجموع ۲۷ هزار و ۱۳۴ واحد طرح نهضت ملی مسکن در این سیستان و بلوچستان با پیشرفت فیزیکی ۶۷ درصد در حال ساخت است که اشتغال بیش از ۳۵ هزار را به همراه داشته است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: این استان در خصوص تامین زمین، شروع خدمات زیربنایی و روبنایی، پالایش متقاضیان و تعیین تکلیف آنها در طرح نهضت ملی مسکن جزو استانهای برتر کشور است .