شناسهٔ خبر: 144129 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

طی روز یکشنبه دوازدهم شهریورماه سال جاری صورت گرفت؛

بررسی ۱۹ پرونده در کمیسیون ماده پنج شهر فاروج

کمیسیون ماده 5 فاروج در خراسان شمالی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری کمیسیون ماده پنج شهر فاروج طی روز یکشنبه دوازدهم شهریورماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان شمالی)، سیدعلی میرکریمی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: این جلسه در محل سالن جلسات استانداری و به ریاست رشیدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، میرکریمی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان و مدیران عضو کمیسیون برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه تعداد ۱۹ پرونده ارجاعی به دبیرخانه کمیسیون مطرح گردید که از مهمترین پرونده می توان به درخواست تغییر کاربری و احداث بنای تجاری مسکونی اشاره کرد و پس از بررسی مابقی پرونده ها و اعلام نظر، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

میرکریمی عنوان کرد: تغییر کاربری ها، افزایش تراکم، تفکیک عرصه، اصلاح قوس گذر، تایید مجدد نقشه تفکیکی، اصلاح معبر، افزایش طبقات مسکونی، احداث بنای مسکونی و تجاری و احداث بنای اداری از پرونده هایی مهمی بود که در این جلسه مطرح شد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان افزود: هم استانی های گرامی می توانند جهت اطلاع از آخرین مصوبات کمیسیون ماده پنج به وب سایت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی به نشانی nkh.mrud.ir مراجعه فرمایند.

شایان ذکر است مصوبات کمیسیون ماده پنج پس از ۲۱ روز کاری پس از ابلاغ اولیه و تأیید شورای عالی شهرسازی قابلیت اجرا دارند.