شناسهٔ خبر: 145693 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

انتصاب سرپرست جدید نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان گرمه در خراسان شمالی

انتصاب رئیس راه و شهرسازی گرمه در خراسان شمالی با صدور حکمی از سوی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی ، سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان گرمه منصوب شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان شمالی)، با ابلاغ حکم سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان ،جناب آقای محمد الفتی زاده به عنوان سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان گرمه منصوب شد.

گفتنی است جلسه تودیع و معارفه با حضور عبدالحسین قاضوی، فرماندار گرمه، مجتبی ایران پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان و احسان مرادی، رئیس اداره حراست این اداره کل در محل فرمانداری شهرستان گرمه برگزار گردید و از زحمات آقای مهندس اصغر شریفی، رئیس پیشین این نمایندگی تقدیر شد.

سید علی میرکریمی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی خطاب به محمد الفتی زاده در این حکم چنین آورده است: امید است با توکل به درگاه خداوند متعال، برنامه ریزی مستمر، استفاده از ظرفیت های تخصصی و تجربی، در راستای انجام وظایف محوله و  تصمیم سازی برای تحقق اهداف عالیه اداره کل و به منظور خدمت به مردم شریف این منطقه از میهن عزیزمان موفق و موید باشید.

لازم به ذکر است الفتی زاده پیش از این سرپرست اداره واگذاری اداره کل راه و شهرسازی استان را در کارنامه خود دارد.