شناسهٔ خبر: 149743 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در جلسه پایش عملکرد برنامه اجرایی سال ۱۴۰۲ توسط سازمان ملی زمین و مسکن؛

عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان نسبت به برنامه اجرایی سال ۱۴۰۲ بررسی شد

عکس خبر های حضور مدیر عامل سازمان ملی زمین ومسکن در اصفهان /ابانماه جلسه پایش عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان نسبت به برنامه اجرایی سال ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ جلسه پایش عملکرد برنامه اجرایی ابلاغی از سوی سازمان ملی زمین و مسکن در سال ۱۴۰۲ با حضور ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و معاونین ذیربط در سالن اجتماعات اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان برگزار شد.  

در این نشست سرفصل‌هایی از عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان در حوزه املاک و حقوقی، فنی و مهندسی، مشارکت و مولدسازی و همچنین پشتیبانی منابع بررسی شد.  

برنامه اجرایی بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌های منطقه‌ای ناظر بر تکالیف طرح نهضت ملی مسکن تدوین شده است و برخی سرفصل‌های آن در حوزه املاک و حقوقی شامل تحویل و تحول اراضی وزارت جهاد کشاورزی به سازمان، تحصیل اراضی، آرشیو اسناد، ایجاد بایگانی الکترونیک، بازشماری منابع سازمان، تأمین مسکن ایثارگران و واگذاری‌های اراضی مسکونی و غیر مسکونی است.  

 در این جلسه با پایش میدانی و فنی شاخص‌های برنامه‌ای و پایش تحقق عملکرد، نقاط ضعف و قوت استان بر اساس شرایط متفاوت مورد بررسی قرار گرفت.  

در ادامه با توجه به عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در شاخص‌های ابلاغی، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین حوزه‌های مختلف به تشریح اقدامات و موانع موجود برای تحقق ۱۰۰ درصدی برخی برنامه‌ها پرداختند و تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات و پیش‌برد اهداف اتخاذ شد.