شناسهٔ خبر: 150072 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

پیشرفت ۷۶ درصدی پروژه ۱۰۸ واحدی نهضت ملی مسکن دهاقان

کریم طیاری - اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان از پیشرفت ۷۶ درصدی ۱۰۸ واحد از طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ کریم طیاری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان اظهار کرد: این شهرستان دارای ۲ شهر دهاقان و گلشن بوده و آخرین محدوده مصوب شهر دهاقان با الحاقات جدید به میزان ۷.۵۳۲ هکتار و حریم شهر دهاقان ۳.۵۶۴۲ هکتار است.  

وی افزود: در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان دهاقان در مجموع بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر اقدام به ثبت نام کردند که از این تعداد افزون بر یک هزار و ۷۰۰ متقاضی حائز شرایط فعال هستند.  

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان بیان کرد: پروژه ۱۰۸ واحدی دهاقان شامل ۵۴ بلوک ۲ طبقه با زیر بنای ۱۱ هزار و ۸۵۰ مترمربع است که سازه آن از اردیبهشت ۱۴۰۱ شروع و در اردیبهشت ۱۴۰۲ با پیگری‌های به عمل آمده به پایان رسید و در حال حاضر عملیات نازک کاری آن در دست اقدام است.   

وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود عملیات اجرایی این پروژه در خردادماه ۱۴۰۳ به پایان برسد، گفت: در راستای اجرای پروژه ۱۰۸ واحدی، قطعه زمینی به مساحت ۱۴ هزار و ۱۲۱ مترمربع تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دهاقان شد که هم اینک به لطف خدا این پروژه دارای پیشرفت فیزیکی ۷۶ درصدی است.  

طیاری خاطرنشان کرد: در اواسط سال ۱۴۰۱ با پیگیری‌هایی که صورت گرفت، طی ۲ مرحله و در مجموع ۶۰.۶ هکتار زمین به محدوده شهری شهرستان دهاقان الحاق شد.