شناسهٔ خبر: 155146 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی گلستان خبر داد؛

آماده سازی و واگذاری ۸۵ قطعه زمین به متقاضیان جوانی جمعیت در شهر قرق

راه و شهرسازی گلستان مدیر کل راه و شهرسازی گلستان از آماده سازی و واگذاری ۸۵ قطعه زمین به متقاضیان جوانی جمعیت در شهر قرق و تحقق اجرای قانون در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (گلستان)، مهدی ملک مدیر کل راه و شهرسازی گلستان اظهار کرد: اداره کل راه و شهرسازی برای تمامی متقاضیان حائز شرایط برابر با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، زمین رایگان واگذار می‌کند که مقدمات تامین زمین و واگذاری آن در شهر قرق انجام شده است. 

وی افزود: پیش از این ۵۵ قطعه زمین رایگان در این شهر به متقاضیان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت واگذار شد و در روزهای آتی ۳۰ قطعه زمین دیگر در قرق به متقاضیان واجد شرایط تحویل داده می‌شود. 

ملک ادامه داد: مجموعاً ۸۳ متقاضی در شهر قرق در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت نام کرده‌اند که با توجه به تعداد متقاضیان حائز شرایط هیچ کمبودی برای واگذاری زمین در این شهر وجود ندارد. 

مدیر کل راه و شهرسازی گلستان در انت‌ها تصریح کرد: گفتنی است متقاضیان جوانی جمعیت می‌توانند برای ثبت نام و اطلاع از شرایط واگذاری به سامانه طرح نهصت ملی مسکن به نشانی saman. mrud. ir  مراجعه کنند.