شناسهٔ خبر: 161523 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

️از ابتدای آغاز طرح نوروزی انجام شد؛

️تردد ۳ میلیون و ۶۶۱ هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه

سید شهرام کهریزی مدیرکل کرمانشاه ️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی ۳ میلیون و ۶۶۱ هزار خودرو در کلیه محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه تردد کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی(کرمانشاه)، سید شهرام کهریزی گفت: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ و آغاز طرح راهداری نوروزی این اداره کل ۳ میلیون ۶۶۱ هزار خودرو در کلیه محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه تردد کرده اند.

وی گفت: در این بازده زمانی تردد ورودی به استان کرمانشاه ۲۵۸ هزار خودرو و تردد خروجی از استان ۲۵۹ هزار خودرو بوده است.

کهریزی درباره تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین گفت: تردد وسایل نقلیه سبک ۳ میلیون و ۴۹ خودرو و تردد وسایل نقلیه سنگین ۶۸۷ هزار خودرو است.

وی با اشاره به انجام عملیات برف روبی در محورهای شهرستان پاوه و سنقر و کلیایی عنوان کرد: در طرح نوروزی این اداره کل کلیه نیرو ها جهت خدمات رسانی مطلوب به هموطنان در آماده باش کامل هستند و راهدارخانه ها برای برای اسکان موقت مسافری نوروزی تجهیز شده است.

کهریزی در پایان افزود: سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات کاربران جاده ای است و هموطنان می توانند با تماس با این سامانه از آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مطلع شوند.