شناسهٔ خبر: 163567 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

طی ۲۴ ساعت گذشته انجام شد؛

۳۶ مقطع ریزش برداری در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه

کهریزی مدبرکل راهداری کرمانشاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارش باران و برف در روز عید فطر همه کارکنان راهداری در آماده باش کامل بود و ۳۶ مقطع ریزش برداری در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی(کرمانشاه)،سید شهرام کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در روز عید فطر با توجه به پیش بینی بارش باران کلیه نیروهای راهداری در قالب ۴۹ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی در آماده باش کامل بودند و ۳۶ مقطع ریزش برداری و رفع آبگرفتگی سطح راه ها در جاده های استان انجام شده است.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات برف روبی و نمک در محور شهرستان سنقر و کلیایی به قروه محدوده خسرو آباد بطول ۴ کیلومتر باند انجام و ۱۰ تن شن و نمک جهت جلوگیری از یخ‌زدگی جاده مصرف شده است.

کهریزی عنوان: عملیات رفع آب گرفتگی، پاکسازی قنو، پاکسازی سطح راه از گل ولای، هدایت رواناب ها و هدایت آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ادامه داد: با وجود ادامه بارش‌ها در استان کرمانشاه و با تلاش عوامل راهداری همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان باز و تردد در آنها جریان دارد.ک

هریزی یادآور شد: کاربران جاده ای در صورت مشاهده هرگونه عارضه در محورهای مواصلاتی می توانند با شماره گیری ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها بصورت شبانه روزی مشکلات را مطرح کنند، تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام شود.