شناسهٔ خبر: 164704 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

محدودیت تردد در آزادراه تهران-کرج-قزوین

آسفالت آزادراه تهران- کرج- قزوین مرکز مدیریت راه‌های کشور در پی انجام چند عملیات عمرانی در بخش‌های مختلفی از آزادراه تهران-کرج-قزوین نسبت به محدودیت‌هایی برای تردد از این آزادراه هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، در پی اجرای عملیات روکش آسفالت در باند شمال و جنوب آزادراه تهران - کرج، محدودیت تردد در این محور اعمال می‌شود.

بازه زمانی این عملیات از تاریخ ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۳ و از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۰۰ برای روزهای شنبه، از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه و از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ روزهای چهارشنبه خواهد بود. این عملیات در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه متوقف خواهد بود.

موقعیت دقیق اجرای عملیات نیز از کیلومتر ۰ الی ۱۳ باند شمالی و جنوبی آزادراه تهران - کرج خواهد بود که تردد هم‌زمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

علاوه بر این بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، در پی اجرای عملیات روکش آسفالت در آزادراه کرج- قزوین (رمپ و لوپ‌ها)، محدودیت تردد در این محور اعمال می‌شود.

بازه زمانی این عملیات از تاریخ ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۳ و از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۷:۰۰ روزهای شنبه، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ روزهای چهارشنبه خواهد بود. برای روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه نیز عملیات متوقف خواهد بود.

موقعیت دقیق اجرای این عملیات نیز از کیلومتر ۰ الی ۲ آزادراه کرج-قزوین (رمپ و لوپ‌ها) خواهد بود و تردد هم‌زمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

همچنین بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، در پی اجرای عملیات اجرای عملیات تهیه و نصب نرده رفوژ میانی در آزادراه کرج -قزوین و اجرای عملیات تعریض در آزادراه تهران-کرج- قزوین، محدودیت تردد در این محورها اعمال می‌شود.

بازه زمانی این عملیات از تاریخ ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۳ و از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای شنبه، از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ روزهای چهارشنبه خواهد بود. در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه نیز عملیات متوقف است.

موقعیت دقیق اجرای این عملیات از کیلومتر ۸ الی ۳۰ آزادراه کرج-قزوین (تا پل هشتگرد) و از کیلومتر ۵ الی ۹.۲ آزادراه تهران-کرج-قزوین خواهد بود که تردد هم‌زمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.