شناسهٔ خبر: 18448 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان خبر داد:

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت‌های نوروزی اتوبوس از ۱۱ اسفند

اتوبوس معاون حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان اعلام کرد: مسافران می‌توانند از ۱۱ اسفند ماه با مراجعه به سایت‌ها بلیت مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از  اداره حمل و نقل و پایانه ها، مصطفی پناهنده  ضمن معرفی آدرس سایت  www.payaneh.ir از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت‌های نوروزی اتوبوس از ۱۱ اسفند خبر داد و افزود: سایت‌‌ اینترنتی شرکت‌های تعاونی نیز فروش اینترنتی بلیت را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه از ۱۸ اسفند ماه فروش حضوری بلیت اتوبوس برای نوروز آغاز می‌شود و فروش حضوری و اینترنتی با هم انجام می گیرد، بیان کرد: فروش حضوری از طریق دفاتر سطح شهر و دفاتر شرکت‌‌های مسافری در پایانه‌ها انجام می‌شود.

وی بر برنامه ریزی در ایام پرترافیک و مسیرهای دارای بیشترین متقاضی، پیگیری و نظارت مستمر بر پیش فروش بلیت، نظارت مستمر بر نرخ بلیت های پیش فروش تاکید کرد،  

وی خاطر نشان کرد : به منظور پیشگیری از ازدحام در روزهای پایانی سال و انچام سفرهای در زمان مناسب باید با مراکز آموزشی و نظامی هماهنگی شود و برنامه ریزی در راستای بهره برداری از حداکثر ظرفیت و توان ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر صورت می گیرد.

پناهنده  با اشاره به اینکه بطور حتم در ایام نوروز و پیک سفر با افزایش تقاضا روبرو خواهیم بود گفت با همکاری شرکت‌های مسافربری در مسیرهای پرتردد ناوگان اضافه اختصاص می‌یابد و مسافران توسط انواع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری جاده‌ای شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه جابه‌جا می شوند

معاون حمل و نقل و پایانه های استان همدان یادآور شد : ارائه سرویس های دربستی اتوبوس در روزهای ( ۲۴ لغایت ۲۹ اسفند) و (۱۲ لغایت ۱۵ اسفند) ممنوع می باشد.

وی افزود: مسافران در صورت مواجه با مشکل در مواردی مانند نرخ بلیت، مشکلات قبل از سفر، حین سفر و بعد از سفر و نحوه برخورد رانندگان و از این قبیل می‌توانند به دفتر نمایندگی اداره کل  در پایانه‌  مراجعه کنند/.

نظر شما