شناسهٔ خبر: 19168 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در آستانه فرارسيدن سال جديد صورت پذيرفت:

اجرای عملیات لكه‌گیری در محورهای اصلی مازندران

حیدر نوروزی با توجه به در پیش بودن بهار طبیعت و ایام نوروز و حضور مسافران و گردشگران نوروزی از سرتاسر كشور به مازندران و همچنین ضرورت افزایش ضریب ایمنی راه‌ها، اجرای عملیات لكه‌گیری گسترده محورهای اصلی و فرعی مازندران توسط اداره كل راه و شهرسازی این استان در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران، حیدر نوروزی مدیركل راه و شهرسازی استان ضمن اعلام این مطلب افزود: راه ساخته شده و تحت بهره‌برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی، حجم رفت و آمد، بارهای وارده و مشخصات فنی و اجرائی اولیه، نیاز به نگهداری و رفع خرابی داشته بنابراین ضرورت دارد با آغاز بهره‌برداری از هر راهی عملیات نگهداری نیز به صورت مستمر در تمام مدت به انجام رسد تا ضمن افزایش عمر راه از متلاشی شدن و خرابی زودرس آن جلوگیری شود.

وی تصریح نمود: از این رو این اداره كل در راستای برنامه‌ها و اهداف خود در زمینه حفظ و نگهداری رویه راه‌های تحت پوشش خود اقدامات گسترده‌ای در قالب ۲۵ اكیپ راهداری را در سرتاسر محورهای اصلی استان دستور كار خود داشته است.

نوروزی یادآور شد: طرح مذكور در قالب عملیات ویژه راهداری نوروزی این اداره كل در سطح كلیه محورهای اصلی و شریانی استان به اجرا در می‌آید.

نظر شما