شناسهٔ خبر: 20646 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطار به دانشجویان شهرستانی جهت حضور در نمایشگاه کتاب تهران

نمایشگاه کتاب مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا از تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطار ویژه دانشجویان شهرستانی جهت بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی٬ ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه کتاب تهران  رامیز قلی‌نژاد با اشاره به توافق بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ارایه تخفیف به دانشجویان شهرستانی به منظور حضور در نمایشگاه کتاب تهران گفت: دانشجویانی که جهت بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب  به تهران سفر می کنند از تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطار از سوی شرکت حمل و نقل ریلی رجا برخوردار می شوند.

 قلی نژاد افزود: بر اساس هماهنگی های انجام شده، معاونت امور فرهنگی فهرست نهایی دانشجویان را به شرکت حمل و نقل ریلی رجا ارسال می کند و این شرکت تسهیلات در نظر گرفته شده را به داشجویان ارائه می دهد.

قلی نژادتاکید کرد: دانشجویانی که نام آن ها در فهرست مذکور قرار گرفته باشد، در زمان خریداری  بلیت قطار به صورت خودکار از تسهیلات درنظر گرفته شده بهره مند خواهند شد.

 بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

علاقه مند ان مي توانمند اطلاعات بيشتر را از سامانه ارتباطات با مشتريان رجا با شماره ١٥٣٩ ( تهران ) و ٥٥١٢٢٤١٧ ( شهرستان ها) دريافت كنند.

نظر شما