شناسهٔ خبر: 20891 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر:

تکمیل پروژه‌های راهسازی بوشهر سرعت می‌گیرد

جاده مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: تکمیل پروژه‌های راهسازی استان بوشهر سرعت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان بوشهر، فرزاد رستمی در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه گفت: توسعه راه‌ها به عنوان یکی از اولویت‌های استان بوشهر مطرح است و مصوبات خوبی در زمینه توسعه راه‌ها وجود دارد و پروژه‌های مهمی تعریف شده است.

وی با اشاره به اجرای هشت محور بزرگراهی در استان بوشهر افزود: تکمیل این پروژه‌ها با جدیت در دستور کار است و اکیپ‌های متعددی در محورهای مختلف استان در حال اجرا و تکمیل این پروژه‌ها هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: تکمیل پروژه‌های در دست اجرا باعث می‌شود تا استان بوشهر جزو استان‌های برتر کشور از نظر داشتن بزرگراه قرار گیرد و تا چند سال آینده نیازی به توسعه بزرگراه‌های استان نباشد.

رستمی همچنین به اقدامات صورت برای رفع نقاط حادثه‌خیز راه‌های استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است که نتیجه آن کاهش حوادث و تلفات جاده‌ای خواهد بود.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام در شهرستان عسلویه اضافه کرد: اجرای به موقع این پروژه‌ها و پیگیری برای تکمیل و راه‌اندازی آنان در حال انجام شدن است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تاکید کرد: تلاش می‌شود روند اجرایی پروژه‌های راهسازی شهرستان عسلویه با سرعت بیشتری انجام شود.

نظر شما