شناسهٔ خبر: 34429 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در گیلان برگزار شد:

بررسی پروژه‌های مسکن مهر استان گیلان پیرامون افزایش وام ۱۰ میلیونی

جلسه با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مدیر امور شعب بانک مسکن استان گیلان جلسه بررسی و هماهنگی پروژه‌های مسکن مهر استان گیلان پیرامون افزایش وام ۱۰ میلیونی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان، با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مدیر امور شعب بانک مسکن استان گیلان جلسه بررسی و هماهنگی پروژه‌های مسکن مهر استان گیلان پیرامون افزایش وام ۱۰ میلیونی برگزار شد.

علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در این جلسه با بیان اینکه در مسکن مهر منجیل و قسمتی از لوشان در بحث فروش واحدها با کمبود متقاضی مواجه هستیم، افزود: باید فرایند کار را به سمتی ببریم که ایجاد انگیزه شود تا خریداران واحدهای مسکن مهر به سمت آن سوق پیدا کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه مسکن مهر آبروی نظام و یک کار مقدس است، تصریح کرد: از ۵۲ هزار مسکن مهر استان حدود ۴۱ هزار به بهره‌برداری رسیده و ۱۱ هزار واحد باقیمانده است که به نظر می‌رسد که با پرداخت وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر بخش زیادی از مشکلات مردم مرتفع گردد.

خاوری در پایان با بیان اینکه با این افزایش، مردم آورده کمتری می‌آورند که این سبب می‌شود اشتیاق مردم نسبت به دریافت واحدهای مسکن مهر بیشتر شود، بیان کرد: در انجام پروژه مسکن مهر، بانک مسکن نیز دوشادوش دیگر نهادها بخش عمده‌ای از کار را بر عهده داشت و با تمام توان تلاش نمود تا هر چه سریع‌تر این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد.

نظر شما