به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۹ | ۸۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۶۷ | ۹۲ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | نامشخص | ||
۴ | تهران | تهران - جاجرود | نامشخص | ||
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۱ | ۷۳ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۶ | ۸۱ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۲۸ | ۷۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۵۱ | ۸۰ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۹ | ۸۱ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۴۴ | ۶۴ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۲ | ۷۳ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۷ | ۶۷ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۰۳ | ۷۷ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۷ | ۹۱ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۳۴ | ۹۵ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۶ | ۸۴ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | نامشخص | ||
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۳ | ۶۵ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۹ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۱۴ | ۶۸ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۳۶۸ | ۸۴ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۵ | ۷۷ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۹ | ۶۰ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۴ | ۸۳ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۱ | ۷۲ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۸۸ | ۸۳ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۸۷ | ۸۱ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۶۳ | ۷۵ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۲ | ۶۰ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۰ | ۶۸ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۱ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۵۲ | ۶۸ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۸۳ | ۷۵ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۴۸ | ۹۱ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۴ | ۷۲ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۰ | ۹۱ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۳۷ | ۸۰ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۲ | ۸۰ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۲۶ | ۸۰ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۱ | ۶۲ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۲۲ | ۸۲ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۲ | ۸۴ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۳۲ | ۷۶ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۴ | ۶۱ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۰۱ | ۸۸ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۲ | ۶۹ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۵۶ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۳۵ | ۷۷ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۳ | ۷۸ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۶۹ | ۸۳ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۰ | ۸۲ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۰۱ | ۸۷ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۳ | ۸۳ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | نامشخص | ||
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۵۷ | ۶۶ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۰ | ۶۷ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | نامشخص | ||
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | نامشخص | ||
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۳ | ۶۳ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۶ | ۵۵ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | نامشخص | ||
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | نامشخص | ||
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۰۷ | ۸۱ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | نیمه سنگین | ۶۷۶ | ۷۶ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۱۸ | ۷۸ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۱۱ | ۸۴ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۹ | ۵۷ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۹ | ۷۰ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۵ | ۶۴ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۵۶ | ۸۸ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۵۵ | ۹۰ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۲۰ | ۹۰ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۹ | ۸۱ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۳۰ | ۹۷ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۲ | ۸۵ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۳۶ | ۸۶ |
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۱۲ | ۸۷ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۰۵ | ۸۶ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۳۵ | ۱۰۲ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۸۵ | ۸۹ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۵ | ۶۷ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۷ | ۶۸ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | نامشخص | ||
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | نامشخص | ||
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۸۷ | ۶۷ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۵۰ | ۶۶ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۱۴۱ | ۶۱ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | روان | ۱۲۵ | ۵۷ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۶۱ | ۶۸ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۱۰۲ | ۸۰ |
۹۱ | تهران | تهران - قم (قديم) | روان | ۳۵ | ۵۹ |
۹۲ | تهران | قم - تهران (قديم) | روان | ۱۱ | ۶۸ |
نظر شما