شناسهٔ خبر: 41672 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیركل فرودگاه‌های خراسان رضوی خبر داد:

اختصاص رتبه یازدهم رنكینگ جهانی به فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی گفت: فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد در بررسی کیفیت خدمات فرودگاه‌های بین‌المللی رتبه یازدهم را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی،مدیركل فرودگاه‌های استان از رتبه ۱۱ فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد در رنكینگ جهانی دپارتمان ASQ  در پی بررسی كیفیت خدمات فرودگاه‌های بین‌المللی و نظرسنجی‌های اتحادیه فرودگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۶خبر داد.

محمد باقر قاسم‌زاده مدیر كل فرودگاه‌های استان خراسان  رضوی در این خصوص گفت: با توجه به نتایج بررسی كیفیت خدمات فرودگاهی كه از سوی اتحادیه فرودگاه‌های جهان Aciمستقر در مونترال كانادا منتشر شد، از بین ٢٨٣ فرودگاه شركت كننده، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد توانسته است به عنوان یكی از فرودگاه‌های برتر كشور از میان ٨٢ فرودگاه جهان  كه پنج تا ١٥ میلیون مسافر را در سال ٢٠١٦ به خود اختصاص داده‌اند؛ رتبه یازدهم  را كسب کند.

پیش از این نیز فرودگاه مشهد در نظرسنجی موسسه كانادایی از سه فرودگاه اروپایی برتر شناخته شد و در رنكینگ جهانی فرودگاه‌های با‌كیفیت قرار گرفت.

نظر شما