شناسهٔ خبر: 42376 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی در اولین روز کاری خود در دولت دوازدهم:

رأی اعتماد مجلس نتیجه تلاش‌های چهارساله خانواده بزرگ راه و شهرسازی است/ باید تمام توان خود را برای آبادانی ایران به کار ببندیم

وزیر راه وشهر سازی وزیر راه و شهرسازی در اولین روز کاری دولت دوازدهم در جمع کارکنان خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه «من بیش از اینکه این موفقیت را برای خود قائل باشم در واقع آن را مدیون زحمات همکاران و کارکنان خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی هستم» گفت: باید بیش از گذشته برای عمران و آبادانی ایران چه در بخش مسکن، شهرسازی و چهار حوزه حمل‌ونقل تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی صبح امروز در بدو ورود به وزارت راه و شهرسازی مورد استقبال مدیران، معاونان و کارکنان ستاد وزارت راه و شهرسازی، شرکت‌ها، سازمان‌های تابعه و ادارات کل قرار گرفت.

وی در جمع مدیران و مسئولان این وزارتخانه اظهار داشت: به‌طور قطع موفقیت در این موقعیت نتیجه چهار سال فعالیتی است که در نهایت مقرون زحمات تمام کارکنان وزارت راه و شهرسازی و یک کار جمعی است.

وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم یادآور شد: بنده همواره به همکاران خود گوشزد می‌کردم که وقتی وزیری برای استیضاح و رأی اعتماد به مجلس می‌رود در واقع پاسخگو از جانب تمام وزارتخانه است و هنگام اخذ رأی اعتماد در واقع این وزارتخانه است که رأی اعتماد را کسب می‌کند.

آخوندی تصریح کرد: من بیش از اینکه این موفقیت را برای خود قائل باشم در واقع آن را مدیون زحمات همکاران و کارکنان خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی هستم زیرا این نتیجه دسترنج و زحمات شما عزیزان است.

عضو کابینه دولت دوازدهم با توجه به اعتماد مجلس به وزارت راه و شهرسازی بیان داشت: در واقع این رأی اعتماد بار مسئولیت ما را بیشتر کرد. قاعدتاً باید بیش از گذشته برای عمران و آبادانی ایران چه در بخش مسکن، شهرسازی و چهار شق حمل‌ونقل تلاش کنیم.

وی تأکید کرد: به‌طور قطع باید تمام توان و تلاش خود را در راه آبادانی ایران به کار ببندیم تا کسانی که به این وزارتخانه و به وزیر آن اعتماد کرده‌اند، سربلند شوند و از اعتماد خود بتوانند در برابر ملت دفاع کنند.

آخوندی خاطرنشان کرد: من نیز همچون گذشته با اتکا به خداوند مهربان و توان کارشناسی و فنی در دست انجام در سراسر ایران برنامه‌های خود را برای توسعه و آبادانی ایران ادامه می‌دهم.

وزیر راه و شهرسازی در پایان ضمن آرزوی توسعه، پیروزی و سرافرازی کشور ایران ابراز داشت: وزارت راه و شهرسازی یک وزارتخانه حساس، مهم و خدماتی با ۱۵ سازمان تابعه و دفاتر نمایندگی مختلف از حمل‌ونقل گرفته تا مسکن و شهرسازی است که هر ایرانی از اولین ساعات روز به نحوی با خدمات آن سر و کار دارد و به نحوی مردم از حاصل دسترنج کارکنان آن بهره‌مند می‌شوند.

نظر شما