شناسهٔ خبر: 43615 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

افتتاح مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن/ جهت‌دهی یکپارچه به توان توسعه‌ای بانک مسکن

بانک مسکن مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن با هدف جهت‌دهی یکپارچه توان توسعه‌ای مجموعه بانک مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی و مسئولان ارشد این بانک افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن صبح امروز ۳۰ شهریورماه با حضور وزیر راه و شهرسازی، مسئولان ارشد بانک مسکن، نمایندگانی از تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه وشهرسازی افتتاح شد.

براین اساس بانک مسکن تلاش می‌کند توان خود را به منظور توسعه کارآفرینی با هدف پیشرفت کشور در بخش مسکن و ساختمان و همچنین پولی و مالی به کار گیرد.

بخش عمده فعالیت این مرکز ایده‌محوری، دریافت، پرورش، حمایت و نهایتا تجاری‌سازی ایده‌ها با تأکید بر انجام  امور تحقیقاتی و توسعه فناوری بخش مسکن و ساختمان است.

همچنین نوآوری در خدمات مالی با محوریت خدمات پرداخت  و بانکداری الکترونیک با تبعیت از اسناد بالادستی به منظور تأمین بسته‌های منتج به تأمین مسکن بخش دیگری از اهداف این مرکز توسعه‌ای است.

در عین حال سهولت دسترسی فاقدین مسکن به ویژه گروه‌های کم درآمد، ارتقای کیفی و کمی مسکن تولیدی کشور، حمایت از سرمایه‌گذاری در امر تولید مسکن با استفاده از فناوری‌های نوین  و بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده شهری از دیگر اهداف این مرکز عنوان شده است.

براین اساس تمام فعالیت‌های مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن مبتنی بر سوددهی و در راستای اجرای اصول اقتصاد مقاومتی است .

گفتنی است در مراسم فوق علی عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری، اصغر فخریه کاشان قائم مقام وزیر راه شهرسازی در امور بین‌الملل، داود کشاورزیان رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای،  داود پرهیزکار رئیس سازمان هواشناسی کل کشور، مهرداد تقی زاده معاون حمل‌و‌نقل وزیر راه و شهرسازی، حبیب‌اله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، حسین عبده تبریزی مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور مدیریت و تامین مالی، هوشنگ عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک‌مسکن، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی، حمیدرضا عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین‌و‌مسکن و سید سعید سیدعلائی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی نیز وزیر راه و شهرسازی را همراهی می‌کنند./

نظر شما