شناسهٔ خبر: 43745 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

پایان صف تسهیلات ازدواج در بانک مسکن/ پرداخت ۹۰ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات ازدواج از سوی بانک مسکن در سال جاری

بانک مسکن بانک مسکن در راستای اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی برای پاسخ به تقاضای تسهیلات ازدواج، موفق شد به همه ثبت‌نام کننده‌ها، تسهیلات پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از بانک مسکن، بر اساس آخرین آخرین آمار و اطلاعات مربوط به روند پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک حاکی است: در فاصله ابتدای مرداد تا پایان شهریور امسال که طرح ویژه مصوب بانک مرکزی برای پاسخ فوری به تقاضای تسهیلات ازدواج در بانک ‌های عامل به اجرا درآمد، شعب بانک مسکن در سراسر کشور موفق شدند بیش از ۳۵ هزار فقره تسهیلات ازدواج به ثبت­­‌نام کننده­‌های حاضر در صف تقاضا، پرداخت کنند.

در حال حاضر، به واسطه پاسخ به موقع بانک‌مسکن به این نوع تقاضا، ‌صف تسهیلات ازدواج به معنای انتظار دریافت از سوی ثبت‌نام کننده­‌ها وجود ندارد و همه زوج‌هایی که در بانک مسکن اقدام به نام نویسی و ثبت درخواست کرده بودند، تسهیلات ازدواج خود را دریافت کرده ­اند.

عملکرد بانک‌مسکن در اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج به گونه­‌ای بوده که حجم پرداخت این تسهیلات به لحاظ فقره طی دو ماه منتهی به پایان تابستان، معادل ۳۹ درصد کل پرداختی تسهیلات ازدواج بانک مسکن در ۱۸ ماه گذشته بوده است.

بانک مسکن از ابتدای سال ۹۵ تا پایان شهریور امسال، ۹۰ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است که ۳۵ هزار فقره از آنها، در فاصله ابتدای مرداد ۹۶ تا ابتدای مهر ۹۶ بوده است.

برچسب‌ها:

نظر شما