شناسهٔ خبر: 50601 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد:

شعب کشیک بانک مسکن در روزهای پایانی سال و ایام نوروز ۹۷

بانک مسکن رئیس اداره کل روابط‌عمومی بانک‌مسکن گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز شعب کشیک بانک‌مسکن آماده ارائه خدمات هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، احمدی با اعلام این خبر عنوان کرد: باجه عصر تمامی شعب تهران از امروز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه تا آخرین روز سال ۲۸ اسفند ماه در تمامی روزها به جز پنج شنبه ها، حداکثر تا ۲ ساعت دایر است.

وی گفت: در روز شنبه مورخ چهارم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ شعب کشیک این بانک در استان تهران از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده فعالیت هستند به ترتیبی که کارکنان این بانک در استان تهران در هریک از مدیریت های شعب مناطق سه‌گانه تهران هشت شعبه و همچنین شعبه مستقل مرکزی تهران و در مجموع ۲۵ شعبه آماده ارایه خدمات بانکی به هموطنان عزیز هستند.

احمدی تاکید کرد: تمام شعب این بانک تا آخرین روز پایان سال در راستای رعایت اصل مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع آماده ارایه خدمات مطلوب بانکی به هموطنان عزیز در تمامی امور از جمله تشکیل پرونده تسهیلاتی متقاضیان(خرید، جعاله و ...)، ارزیابی پرونده‌ها، اخذ استعلامات، صدور نامه‌های دفترخانه، حضور نماینده بانک در دفترخانه و ... هستند.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در خصوص ساعت فعالیت سایر شعب استان ها نیز اظهار داشت: با عنایت به آنکه ساعت فعالیت شعب هر استان متناسب با موقعیت جغرافیایی و براساس نظر فرمانداری آن استان تعیین می‌شود به محض مشخص شدن ساعات کار شعب استان مراتب از طریق سایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir و رسانه های عمومی اعلام خواهد شد.

نظر شما