شناسهٔ خبر: 54041 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

تمدید مهلت ارسال مقالات برای همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی

پوستر کلیه علاقمندان برای شرکت در سیزدهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی( ۲۰۱۸ ICOPMAS) می‌توانند مقالات علمی خود را تا تاریخ ۲۰خرداد ارسال کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، با توجه به درخواست های  متعدد از سوی اساتید، دانشجویان، محققین و سایر علاقمندان مهلت ارسال چکیده مقالات همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی از سوی کمیته علمی این همایش تمدید شد.

در همین راستا، با توجه به برگزاری همایش در آذر ماه ۹۷ و مهلت باقی مانده جهت ارزیابی و اعلام نتایج مقالات جهت ارائه شفاهی و پوستر، از تمامی اساتید و دانش پژوهان تقاضا می‌شود مقالات خود را تا ۲۰خرداد ارسال کنند.

سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی کارشناسان و شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران و سازندگان تجهیزات بندری و دریایی با حضور متخصصین داخلی و خارجی در تاریخ ۵ الی ۷ آذر ۹۷ در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود.

علاقمندان می‌توانند جهت ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی http://icopmas.pmo.ir مراجعه کنند.

نظر شما