شناسهٔ خبر: 56673 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

افزایش سفرهای جاده ای با ناوگان عمومی در سمنان

اتوبوس مسافر معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های سمنان از رشد ۱۰ درصدی تعداد سفرهای جاده ای با ناوگان عمومی در چهار ماهه اول سال جاری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به نقل از روابط عمومی استان سمنان، غلامرضا طحان، معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های این استان گفت: طی چهار ماهه اول امسال از مبدا استان بیش از ۷۰هزار سفر با ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای صورت گرفته که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است.

طحان با تاکید بر اینکه تمامی شاغلین حمل و نقل مسافر جاده ای استان با همه توان آماده ارائه خدمات به مردم هستند، افزود : افزايش ناوگان VIP ،  برقراری امکان سرويس هاي درب تا درب سواري كرايه بين شهري، برگزاري جلسات كارگروه ارتقاء سطح خدمات، فعاليت نمايندگي های مستقر در پايانه های مسافربري شهرستان ها از جمله اقدامات انجام شده حوزه حمل و نقل مسافر در راستای ارتقای سطح خدمات و کاهش مشکلات و کاستی ها در این بخش عنوان کرد.

معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در پایان افزود : مسافران می توانند با استفاده از سامانه پیامکی  ۳۰۰۰۱۴۳ انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص وضعیت ناوگان و خدمات رسانی با ما در میان بگذارند.

همچنین ۴۰ شرکت حمل و نقل مسافر با اشتغال بیش از ۱۴۰۰ نفر راننده و بکارگیری ۸۰۰ دستگاه ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر اعم از اتوبوس ، مینی بوس و سواری در استان فعالیت می کنند./

 

 

 

 

نظر شما