شناسهٔ خبر: 60966 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

مقابله سرسختانه با تحریم‌های ظالمانه از ضروریات این دوره است/بر اولویت‌های مردم و رئیس‌جمهوری متمرکز می‌شویم

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تداوم اقدامات تمدن ساز وزارت راه و شهرسازی، اعلام کرد: مقابله سرسختانه با تحریم‌های ظالمانه از ضروریات این دوره از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عصر امروز 19 آبان‌ماه در مراسم تکریم دکتر عباس آخوندی وزیر پیشین راه و شهرسازی و معارفه خود به عنوان وزیر راه و شهرسازی که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، امام راحل و به ویژه شهدای وزیر همچون شهید کلانتری و شهید دادمان، گفت: به تمامی مسئولان خداقوت می‌گویم و برای همگی آرزوی توفیق و موفقیت در فعالیت‌هایی را که برعهده دارند، دارم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: وضعیت کنونی وضعیتی نیست که بخواهیم تغییراتی آنچنانی در آن ایجاد کنیم. به همین دلیل در ادامه راه به دنبال تمرکز بر اولویت‌هایی هستیم که اولویت مردم و رئیس‌جمهوری است و همچنین جزو اولویت‌ها و تعهداتی است که وزارت راه و شهرسازی به آنها پایبند است.

اسلامی با تاکید بر این مطلب که وزارت راه و شهرسازی یک وزارتخانه عریض و طویل با مسئولیت‌های فراوان است اعلام کرد: وزارت راه و شهرسازی یعنی همه‌چیز مردم و قطعا اقداماتی که در این وزارتخانه بزرگ انجام می‌شود سهم زیادی در زندگی مردم و شهروندان دارد و اقداماتی که این وزارتخانه انجام می‌دهد تمدن‌ساز است.

وی تصریح کرد: آنچه که در وزارت راه و شهرسازی انجام می شود نماد موفقیتی تمدن جمهوری اسلامی ایران است و سهم بزرگی از نماد موفقیتی کشورمان وابسته به اقداماتی است که در وزارت راه و شهرسازی انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی همچنین اعلام کرد: ما باید این فضا را هماهنگ و یکپارچه کنیم تا کشور را به سلامت از بحران و تحریم‌ها عبور دهیم.

اسلامی در پایان سخنرانی خود تاکید کرد: مقابله سرسختانه با تحریم‌ها از ضروریات این دوره از نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین رسالت وزارت راه و شهرسازی است که بر آن تاکید ویژه داریم.

نظر شما