شناسهٔ خبر: 60997 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فامنین خبر داد:

روکش و لکه گیری آسفالت راه‌های فامنین با دو میلیارد اعتبار

آسفالت رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فامنین از روکش و لکه گیری آسفالت راه های این شهرستان با دو میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، ابوذر میهنی در گفتگویی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۱۷ کیلومتر از راه های این شهرستان روکش و لکه گیری شده است.

وی افزود: ۱۰ هزار و ۲۰۰ تن آسفالت به همین منظور خریداری و استفاده شده است.

میهنی ادامه داد: محور فامنین قروه در جزین، فامنین همدان، فامنین ساوه و روستای نگارخاتون به روستای سرای از جمله محورهایی است که در این مدت روکش و لکه گیری شده اند.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فامنین یادآور شد: برای این میزان روکش و لکه گیری دو میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.

میهنی، تعمیرات ابنیه فنی محورهای مواصلاتی این شهرستان را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان و خاطرنشان کرد: احداث زیرگذر، تعمیرات و تعریض پل ها از جمله این اقدامات است که از ابتدای سال تاکنون انجام شده است.

این مسئول ابراز داشت: زیرسازی و روکش آسفالت پروژه تقاطع سه راهی اصله فامنین از دیگر برنامه های در دستور کار و اجرایی این اداره تا پایان سال است.

نظر شما