شناسهٔ خبر: 65428 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی:

اعتماد به جوانان و بهره‌مندی از توان آنها در سازمان ملی زمین و مسکن تقویت می‌شود

علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ضمن تاکید بر اعتماد به جوان در سازمان ملی زمین و مسکن، گفت: همانطور که اعتماد به جوانان توانست در دوران جنگ تحمیلی به سود کشور و نظام باشد امروز نیز می‌تواند ضامن پیشرفت و تعالی جمهوری اسلامی ایران شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با مدیران و معاونان این سازمان بر شایسته سالاری، جانشین پروری و جوان سالاری تاکید کرد و گفت: همانطور که اعتماد به جوانان توانست در دوران جنگ تحمیلی به سود کشور و نظام باشد امروز نیز می‌تواند ضامن پیشرفت و تعالی جمهوری اسلامی ایران شود.

نبیان در این نشست با اشاره به جلسات جداگانه ای که با کارشناسان دفاتر این سازمان داشته است افزود: دراین دیدارها توانستم نقطه نظرات بدنه کارشناسی سازمان را به طور مستقیم بشنوم و از طرف دیگر بدون واسطه نظرات خود را به سمع و نظر آنها برسانم.

معاون وزیر راه و شهرسازی نتایج این نشست ها را مثبت ارزیابی و اظهار کرد: نباید از انتقاداتی که در دیدار با کارشناسان با آنها مواجه می شویم دلخور شویم بلکه باید تلاش کنیم دغدغه‌های منطقی آنها را رفع و ارتباط صمیمانه خود را با همکاران حفظ کنیم.

به گزارش سازمان ملی زمین و مسکن، وی از تشکیل کمیته ویژه آموزش نیروی انسانی در این سازمان خبر داد و آن را ضامن پیشرفت و بهبود عملکرد سازمان ملی زمین و مسکن عنوان کرد.

نظر شما