شناسهٔ خبر: 72151 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

نشست هماهنگی کمیته ارتباطات مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس وزارت راه و شهرسازی برگزاری شد

نشست هماهنگی کمیته ارتباطات مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشست هماهنگی کمیته ارتباطات مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در وزارت راه و شهرسازی با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در ادامه سلسله نشست‌های هماهنگی برگزاری همایش و نمایشگاه ۸ سال دفاع مقدس با موضوع تبیین دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در این ایام در باغ‌موزه دفاع ملی، جلسه‌ کمیته ارتباطات با حضور سیدقاسم بی‌نیاز، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه  برگزار شد.

در این نشست که با حضور اعضای کمیته ارتباطات همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه در ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، مسئولان و نمایندگان روابط عمومی‌های سازمان‌های زیرمجموعه این وزارتخانه به همراه علیرضا افشاری، فرمانده بسیج وزارت راه و شهرسازی و دبیر ستاد بزرگداشت  حضور داشتند.

در این جلسه سیدقاسم بی‌نیاز، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی ضمن خطیر دانستن مسئولیت نمایش ازخودگذشتگی‌ها و ایثارگری‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان این وزارتخانه بر برگزاری هرچه بهتر اولین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس و اطلاع‌رسانی مناسب اخبار این رویداد تأکید کرد.

لازم به ذکر است در این نشست هماهنگی مسئولان و نمایندگان روابط عمومی های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواشناسی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و دیگر زیر مجموعه های وزارت راه و شهرسازی حضور داشتند و ضمن بحث و تبادل و نظر درخصوص این مراسم به برگزاری هرچه بهتر آن تأکید کردند.