شناسهٔ خبر: 72384 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

عضو کمیسیون عمران مجلس:

تکمیل برخی مسکن‌های مهر با پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰ درصد توجیه ندارد

سید کمالدین شهریاری سیدکمال‌الدین شهریاری با بیان اینکه هر جایی که جلوی ضرر گرفته شود، منفعت است، گفت: تصمیم وزیر راه و شهرسازی برای متوقف کردن برخی از پروژه‌های مسکن مهر، تصمیم عاقلانه‌ای است. تکمیل برخی مسکن‌های مهر با پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰ درصد توجیه ندارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ‌ سیدکمال‌الدین شهریاری، عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای توقف پیشرفت فیزیکی بخشی از پروژه‌های مسکن مهر، گفت: بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی، پروژه‌های مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰ درصد از دستورکار تکمیل خارج می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخشی از پروژه‌های مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰ درصد شامل واحدهای فاقد متقاضی و واحدهای فاقد پیشرفت فیزیکی است که با دستور وزیر راه و شهرسازی، ادامه فعالیت عمرانی در این پروژه‌ها عملا متوقف خواهد شد.

وی گفت: از زمانی که آقای اسلامی به‌عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب شدند، روزبه‌روز نسبت به وضعیت پیچیده پروژه مسکن مهر شناخت بیشتری پیدا کرده‌اند، در اولین جلسات مشترک کمیسیون عمران مجلس با وزیر راه، آقای اسلامی نسبت به نقد نمایندگان مجلس موضع گرفتند، اما حال وی با گذشت زمان با مشکلات مسکن مهر آشنا شده است.

به گزارش خانه ملت، ‌این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: درست است که برخی از پروژه‌های مسکن مهر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند، اما قطعا هر جایی که جلوی ضرر گرفته شود، منفعت است، زیرا وقتی مسکن مهر در منطقه‌ای کلنگ‌زنی شده که متقاضی ندارد، ادامه عملیات عمرانی این پروژه توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

شهریاری در پایان افزود: به نظر من تصمیم وزیر راه و شهرسازی برای متوقف کردن برخی از پروژه‌های مسکن مهر، تصمیم عاقلانه‌ای است.