شناسهٔ خبر: 72399 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

قدردانی هیئت دولت از خدمات‌دهی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران وشرکت فرودگاه‌ها به حجاج

هیئت دولت با پایان یافتن حج تمتع و بازگشت همه زائران خانه خدا به کشور هیئت دولت در جلسه امروز چهارشنبه ۲۰ شهریورماه از تلاش‌های همه دستگاه‌های مسئول در اعزام و ارائه خدمات به حجاج بیت‌الله الحرام قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ‌ به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»، هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهوری، از تلاش‌های همه دستگاه‌های مسئول در اعزام و ارائه خدمات به حجاج بیت‌الله الحرام از جمله حوزه نمایندگی ولی فقیه، سازمان حج و زیارت، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، فرودگاه‌ها، نیروی انتظامی و کارگزاران حج عربستان قدردانی کرد.

با انجام آخرین پرواز هواپیمایی «هما» از مدینه به فرودگاه امام خمینی (ره) در نخستین ساعت‌های بامداد روز دوشنبه ۱۸ شهریورماه، پرونده عملیات انتقال حجاج تمتع سال ۱۳۹۸ با انتقال ۸۸ هزار زائر بیت‌الله الحرام به کشورمان بسته شد.

دیروز هم محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی با  تجلیل از دست‌اندرکاران پروازهای حج، پایان عملیات پرواز حج را اعلام کرد و این عملیات را عملیاتی بی‌نظیر در تاریخ کشورمان خواند که توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» انجام شد.