شناسهٔ خبر: 73364 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل پیشین دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی:

تحقق طرح‌ها و برنامه‌های مسکنی نیازمند پشتیبانی و نگاه ویژه دولت و حاکمیت به بخش مسکن است

جلسه تودیع و معارفه مدیران کل سابق و سرپرست دفاتر توسعه مهندسی ساختمان و اقتصاد مسکن منصور نویریان با اعلام اینکه انجام کارهای بزرگ نیازمند داشتن ابزارهای بزرگی نیز هست، گفت: تحقق طرح‌ها و برنامه‌های مسکنی نیازمند پشتیبانی و نگاه ویژه دولت و حاکمیت به بخش مسکن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، منصور نویریان مدیرکل پیشین دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل پیشین و سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، گفت: با توجه به شناخت و جدیتی که در آقای محمود زاده وجود دارد و تلاشی که ایشان پیش‌تر در استان در خصوص نظام مهندسی ساختمان داشتند، امیدوارم تلاش‌های تمامی همکاران در حوزه نظام مهندسی مدنظر ایشان قرار گیرد.

مدیرکل پیشین دفتر توسعه مهندسی ساختمان با اشاره به اینکه موضوع مسکن بزرگ‌ترین مساله برای جامعه و حتی خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی است، درخواست کرد تا موضوع معیشت کارکنان حوزه معاونت مسکن و ساختمان متناسب با کل جامعه مدنظر قرار گیرد.

نویریان با اشاره به اینکه جامعه بر این باور است که در شش سال گذشته فعالیت چشمگیری برای مسکن انجام نشده، لازمه تحقق برنامه و طرح های مسکنی را نیازمند پشتیبانی و نگاه ویژه و حمایت از این بخش دانست.

وی با تاکید بر اینکه انجام کار بزرگ نیازمند داشتن ابزارهای بزرگی نیز هست، افزود: در حوزه‌های حقوقی، منابع انسانی و پشتیبانی، وزارت راه و شهرسازی نیازمند پشتیبانی خاص و ویژه است.

نویریان گفت: همکاران در حوزه دفتر توسعه  مهندسی ساختمان همگی کارشناس و اهل کار جدی هستند که امید است انگیزه های آنها در دوره جدید برای ارایه خدمات بیشتر، تقویت شود.