شناسهٔ خبر: 73864 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

پروازهای اربعين حسينی از ۱۱ فرودگاه با ۱۲ شرکت هواپيمايی انجام می‌شود/ اصالت سنجی بليت روی سايت سازمان

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپيمايی کشوری از صدور ۱۳۸۵ مجوز پرواز برای ۱۲ شرکت هواپيمايی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده اظهارداشت: نرخ بلیت‌ هواپيما در بازه زمانی ۲۰ مهر تا ۳۰مهرماه تهران-نجف و بغداد رفت و برگشت ۲میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مشهد-نجف و بغداد و بالعكس ۲میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ايلام و كرمانشاه ۱ ميليون و پانصدهزار تومان تعيين شده است.

وي گفت: متقاضيان سفر به نجف و بغداد بليت خود را از مراکز معتبر كه روي پرتال سازمان هواپيمايي كشوري قابل دسترسي است تهيه كنند.

وي ادامه داد: براي اطمينان بيشتر امكان اصالت سنجي بليت هم روي سايت سازمان هواپيمايي كشوري و هم روي سايت انجمن و شركت هاي هواپيمايي فراهم  است.

جعفرزاده با اشاره به اينكه شركت هاي هواپيمايي لازم است از طريق روساي ايستگاههاي مبدا و مقصد پاسخگوي مسافران خود باشند گفت: لازم است با دقت برنحوه توزيع بليت هاي خود نظارت و هرگونه تخلف در خصوص نرخ و يا فروش بليت از طرف واسطه هاي احتمالي بنام شركت ها كه صندلي پروازي براي آن در نظر گرفته نشده را به سازمان گزارش كنند تا نسبت به برخورد با آنها اقدام شود.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: شركت هاي هواپيمايي چون هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، ماهان، آسمان، قشم اير، زاگرس، كيش اير، تابان، كاسپين، وارش، آتا و العراقيه پروازهاي خود را از فرودگاههاي تهران، مشهد(مقدس)، كرمان، اصفهان، تبريز، يزد، ساري، ايلام، كرمانشاه، كيش و شيراز انجام خواهند داد.

وي همچنين اظهارداشت: هماهنگي لازم با عوامل فرودگاهي، نيروهاي امنيتي و انتظامي گمرك و حراست و ساير عوامل دخيل در انجام پروازها صورت گرفته و مصمم هستند بيش از پيش شاهد بدرقه و استقبال در خور شان زائران حسيني در ۱۱ فرودگاه كشور باشيم.

وي در پايان از زائران حسيني خواست هرگونه تخلف احتمالي را از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري www.cao.ir اعلام تا به صورت ويژه و در كمتر زمان ممكن رسيدگي شود.