شناسهٔ خبر: 74411 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

امضای تفاهمنامه ارتقای همکاری بانک‌مسکن و سازمان نظام‌مهندسی مازندران

امضای تفاهم نامه مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران با هدف ارتقای سطح همکاری و تعامل با سازمان و اعضای نظام مهندسی استان، تفاهم‌نامه‌ای با این سازمان منعقد کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، این تفاهم‌نامه به منظور ارتقای همکاری فی‌مابین به منظور ارایه خدمات بانکی و مالی از طرف بانک به اعضا و واحدهای تابعه سازمان و تمرکز عملیات مالی سازمان نظام مهندسی نزد شعب بانک مسکن استان منعقد شد.

بر اساس این تفاهمنامه، بانک مسکن به ارایه انواع خدمات بانکی به مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی و انجام امور بانکی و اعتباری این سازمان خواهد پرداخت.

در این جلسه راهکارهای لازم برای همکاری بیشتر بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مورد بررسی قرار گرفت و پس از امضای رسمی تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک، تقوی مدیرشعب استان ضمن ارایه توضیحات از آمادگی این بانک برای ارایه خدمات بانکی به جامعه مهندسان استان خبر داد و خاطرنشان کرد: بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی جزو صنوف همکار و از یک خانواده بوده که در بخش مسکن فعالیت می‌کنند و ارتقا و توسعه همکاری‌ها و تعاملات بانک و سازمان با تکیه بر توانمندی‌های دو سازمان در راستای رونق بخش مسکن استان ضروری است.

حقیقی رییس سازمان نظام مهندسی استان ضمن اشاره به توانمندی‌های طرفین، بر ارایه خدمات متقابل و بهره‌مندی طرفین از توسعه مراودات ابراز امیدواری کرد و افزود: امیدواریم با ارتقای همکاری‌ها و تعاملات بر رونق بخش مسکن استان بیافزاییم و علاوه بر انتقال بخشی از منابع و حساب‌های سازمان به بانک مسکن، اعضا و کارکنان سازمان را ترغیب کرده تا فعالیت‌ها و منابع مالی خودرا نزد بانک‌مسکن متمرکز کنند. این تفاهم‌نامه به مدت یک سال شمسی دارای اعتبار است و به امضای مصطفی تقوی مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران و حقیقی رییس نظام مهندسی ساختمان استان مازندران رسید.