شناسهٔ خبر: 74533 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

آماده باش راهداران استان البرز برای خدمت رسانی در جاده ها

جلسه البرز مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان، نیروهای راهداری برای خدمت به مردم در جاده ها آماده باش هستند.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز ، گودرز محمودی مدیر این اداره کل با اعلام این مطلب گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی و تعطیلی های روز های آخر ماه صفر راهداران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز برای ارائه خدمات به مسافران در جاده ها آماده باش هستند.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۱۳۰  دستگاه انواع ماشین آلات راهداری، ۲۰۰ راهدار و ۱۲ راهدار خانه آماده باش برای خدمت رسانی به مسافران در جاده های استان هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان البرز بیان کرد: علاوه بر گشت های مداوم راهداران در طول محور های استان، مرکز فوریت راه های استان از طریق ۳۲ دستگاه دوربین نظارت تصویری وضعیت جاده های استان را رصد می کند.

وی  در توصیه به افرادی که قصد سفر در جاده ها را دارند، گفت: با توجه به تعطیلات امکان یک طرفه شدن جاده چالوس با تدابیر پلیس وجود دارد از مسافرین تقاضا می شود ضمن بهمراه داشتن وسایل ایمنی و لباس گرم پیش از حرکت وضعیت راه ها را از طریق سامانه ۱۴۱ بررسی کنند.