شناسهٔ خبر: 74722 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد

توجه ویژه به فضای نمازخانه‌ها در مجتمع‌های خدماتی رفاهی

نمازخانه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان برتوجه ویژه به نمازخانه‌ها و شرایط بهداشتی مطلوب در مجتمع های خدماتی رفاهی استان از سوی مالکان آنها تاکید کرد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، عبدالحسین علی اکبری درسمینار آموزشی ارتقا سطح کیفی خدمات مجمتع های خدماتی رفاهی استان زنجان با رویکردهای نوین که با حضورمالکان مجتمع هابرگزارشد گفت: در صورت برطرف نشدن  کم و کاستی های تجهیزات نمازخانه ها و بی توجهی مسئولان مجتمع ها به ایجاد شرایط بهداشتی هیچ ملاحظه و چشم پوشی نخواهیم داشت ومی بایست در مدت زمان تعیین شده اقدامات مورد نظر برای افزایش فضای نمازخانه و شرایط بهداشتی لازم از سوی مالکان فراهم شود.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای  استان زنجان افزود: درحال حاضر ۲۲ مجتمع درمحورهای مواصلاتی استان زنجان فعال هستند و ۲۰ مجتمع دیگر نیزدرحال ساخت است .

وی با اشاره به اینکه از مجتمع‌ها خدماتی رفاهی استان  به صورت دوره‌ای، متوالی و سرزده با اولویت رعایت موارد بهداشتی، نظافت نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی و سایر خدمات ارائه شده توسط آنها بازدید انجام می شود ،بیان داشت : افزایش استفاده از این مجتمع ها توسط کاربران جاده ای و ارائه خدمات مطلوب توسط آنها ارتقاي ایمنی تردد در جاده‌های استان را به همراه خواهد داشت.

علی اکبری گفت: در حال حاضر تعداد مجتمع‌های بهره برداری شده دراستان زنجان، با توجه به وسعت و طول راه های استان، ازوضعیت مطلوب برخوردار است و سیاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان احداث مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی است تا ضمن توسعه این مراکز و تجمیع خدمات در طول محورهای مواصلاتی، بهبود ایمنی تردد و افزایش رضایتمندی مسافران، فراهم شود.

 گفتنی است: دوره  آموزشی ارتقاي سطح کیفی خدمات مجمتع های خدماتی رفاهی استان زنجان با حضور مسئولان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای ،ومجتمع داران استان به مدت یک روز در مجتمع شهرآفتاب ابهر برگزارشد.