شناسهٔ خبر: 76266 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته انجام شد

انعقاد ۶ تفاهم‌نامه برای تسهیل و هوشمندسازی صنعت حمل‌ونقل

تفاهم نامه در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته ۶ تفاهم‌نامه میان سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی و سایر دستگاه‌ها منعقد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته، چندین تفاهمنامه میان شرکت‌ها و معاونت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها منعقد شد.

 تفاهمنامه میان شرکت راه‌آهن و پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال محمولات پستی، تفاهمنامه تخلیه و بارگیری در پارس‌آباد مغان میان شرکت راه‌آهن و استانداری اردبیل و تفاهمنامه احداث دهکده لجستیک در قزوین با مشارکت اتاق بازرگانی قزوین و شرکت راه‌آهن از جمله تفاهم‌نامه‌های امضا شده در این مراسم است.

همچنین در این اختتامیه تفاهم‌نامه‌های نصب و راه‌اندازی سیستم‌های الکترونیک محور ریلی بافق – کرمان میان شرکت صاایران و شرکت راه‌آهن، همکاری در دو پروژه فناوری اطلاعات میان شرکت صاایران و معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی و ساخت رادارهای هواشناسی میان سازمان هواشناسی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.

گفتنی است، در ادامه مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته اولین دستگاه کشش یونیورسال برای سنجش مقاومت بتن رونمایی شد.