شناسهٔ خبر: 76635 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

آغاز ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان اسفند ماه ۹۸ در خراسان شمالی

آزمون نظام مهندسی رئیس اداره نظام مهندسی ، مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی خراسان شمالی از آغاز ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسان اسفند ماه ۹۸ خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، اعظم کیانمهر گفت: دومین دوره آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال ۱۳۹۸ در کلیه رشته‌های مهندسی مذکور در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، همچنین آزمون‌های ورود به حرفه کاردانی در رشته‌های معماری، عمران، شهرسازی، نقشه‌برداری، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی به‌طور هماهنگ و همزمان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۵و۱۶ اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: ثبت‌نام این دوره از آزمون‌ها از امروز شنبه ۹۸/۱۰/۷ آغاز و تا روز جمعه ۹۸/۱۰/۱۳ ادامه خواهد داشت. از این‌رو کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار مهندسی می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است، آزمون طراحی رشته معماری به صورت جدا گانه در سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون یاد شده متعاقبا به اطلاع کلیه متقاضیان خواهد رسید.