شناسهٔ خبر: 76957 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد:

آمادگی ‌فرودگاه‌های کشور برای پذيرش پروازهای فوق‌العاده ويژه عزاداران شهيد سپهبد سليمانی

مراسم مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران از آمادگی اين شرکت برای اتخاذ تدابير ويژه بابت پذيرش پروازهای فوق‌العاده ويژه عزاداران در مراسم تشييع پيکر شهيد سپهبد حاج قاسم سليمانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری ضمن تسلیت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از آمادگی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برای جابه‌جایی به‌موقع عزاداران از فرودگاه‌های مختلف به تهران برای حضور در مراسم تشییع این شهید بزرگوار خبر داد.

وی ادامه داد: ‌در صورت بالابودن تقاضا آماده پذیرش پروازهای فوق‌العاده بر اساس نیاز شرکت‌های هواپیمایی هستیم. 

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: در صورت اعلام نیاز شرکت‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها آماده اتخاذ تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به پروازهای فوق العاده هستند.

پرواز حامل پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز ساعت ۰۴:۳۰ در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

پیکر شهید عزیز سردار سلیمانی ظهر امروز به مشهد مقدس منتقل و به طواف امام رضا(ع) برده می‌شود و پس از تشییع بعد از ظهر امروز به تهران آورده می‌شود.

به گزارش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ صبح فردا پس از تشییع پیکر سردار سلیمانی در تهران، این پیکر مطهر به قم منتقل می‌شود و پس از تشییع، از طریق ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی(ره) راهی کرمان، زادگاه این شهید عزیز خواهد شد و روز سه‌شنبه در کرمان تشییع و خاکسپاری می‌شود.