شناسهٔ خبر: 77498 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی خبر داد

کنسلی ۱۸ پرواز به دلیل شرایط بد جوی فرودگاه مبدا/ مشکلی بابت اعزام و پذیرش پروازها نداریم/آغاز احداث ترمینال جدید فرودگاه تبریز از ماه آینده

فرودگاه تبریز برف مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: مشکلی در خصوص پذیرش پروازها نداریم اما با توجه به این که صبح امروز فرودگاه مهرآباد با مشکل کمبود دید مواجه شده بود، ۱۸ پرواز ورودی از این فرودگاه تاکنون باطل شده اند.

 رامین آذری در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به بارش برف در استان آذربایجان شرقی گفت: بارش ها در این استان از روز جمعه شروع شده است و تاکنون هم ادامه دارد. در این مدت ۷ بار برف روبی باندهای فرودگاه انجام شده است.

او با بیان این که هر دو باند فرودگاه تبریز باز است، اظهار کرد: مشکلی در خصوص پذیرش پروازها نداریم، اما با توجه به این که صبح امروز فرودگاه مهرآباد با مشکل کمبود دید مواجه شده بود، ۱۸ پرواز تاکنون باطل شده اند. البته ظاهرا مشکل دید در فرودگاه مهرآباد برطرف شده و امیدواریم باقی پروازها انجام شوند.

او ادامه داد: همان طور که گفتم فرودگاه تبریز علی رغم بارش ها عملیاتی است و مشکلی بابت اعزام و پذیرش پروازها نداریم.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی همچنین گفت: ۱۳ بهمن ماه احداث ترمینال جدید فرودگاه با مساحت ۱۴ هزار کیلومترمربع آغاز خواهد شد.