شناسهٔ خبر: 77769 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

در قالب طرح "رهپويان فجر" ارائه مي شود؛

تخفیف رجا به متولدان دهه فجر انقلاب اسلامی

قطار مسافری شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا در آستانه‌ آغاز چهل‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طرح تسهیلات ویژه خود را برای متولدین این ایام با عنوان «رهپویان فجر» برای سفر با قطار اجرا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا معاون اجرایی این شركت رجا اعلام کرد: شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا در آستانه‌ آغاز چهل‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طرح تسهیلات ویژه خود را برای متولدین این ایام با عنوان «رهپویان فجر» برای سفر با قطار اجرا می‌کند.

وی افزود: رجا به عنوان بزرگترین شركت خدمات مسافری ریلی كشور و پیشرو در ارائه‌ خدمات نوین به مسافران، در راستای بزرگداشت چهل‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در نظر دارد در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری، مصادف با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، تسهیلات سفر را برای هموطنان عزیز با عنوان "رهپویان فجر" ارائه کند.

رضا عصاری گفت: در قالب این طرح، ۳۰ درصد تخفیف برای متولدان ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ و ۲۰ درصد تخفیف به متولدان ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه سال‌های پس از ۱۳۵۷ كه قصد سفر در بازه حركتی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری را دارند، ارائه می‌شود.

 وی اظهار داشت: تخفیفات مزبور بدون هیچ گونه مراحل اداری و بدون محدودیت مسیر تنها به شرط وجود ظرفیت فروش در سامانه آنلاین فروش بلیت، انجام می‌شود.

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا خاطرنشان كرد: علاقه‌مندان به بهره‌مندی از مزایای این طرح می‌توانند از طریق سایت رجا به نشانیwww.raja.ir ، فروش تلفنی ۱۵۳۹ و دفاتر مجاز فروش  بلیت قطار اقدام به خرید بلیت کنند.